Appeal: Maashg

Were you banned? Have it appealed here.

Appeal: Maashg

Postby Maashg » Mon Sep 20, 2021 4:02 pm

Merhabalar. Ben "hate speech"den dolayı 7 günlük ban yedim. Evet küfür ettim ama karşı taraftan inanılmaz derecede tahrik edildim.

Hate speech/Harassment: https://www.blankmediagames.com/Trial/v ... id=3529730
Hate speech/Harassment: https://www.blankmediagames.com/Trial/v ... id=3529699
Hate speech/Harassment: https://www.blankmediagames.com/Trial/v ... id=3528402

Burada V for Vendetta ile beni filtreleyin. Karşı taraftaki şahıs lobide ve oyunda inanılmaz derecede küfür edip oyunda inanılmaz aptallıklar yapıp oyunu mahvediyor. Lobide report sistemi olmadığı için dilediği gibi herkese küfürler ediyor. Eğer ki beni 7 günlük banladıysanız adil olmak için karşı tarafı da banlamalısınız. Küfüre küfürle karşılık vermemin sebebi 2018'den beri rapor etme sisteminin inanılmaz kötü olması ve Türk sunucusunda tam bi anarşinin hakim olması. Eğer ki mümkünse banımın kalkmasını istiyorum ve yaptıklarım için özür diliyorum. Oyununuzu seviyorum ve çok para koydum ben oyuna. Hesabımı kaybedersem beynimden vurulmuşa dönürüm. O kadar çok dine küfür edenler var spam yapanlar oyunu satanlar ve çoğu bu V for Vendetta'nın discord arkadaşı hiçbiri ban yemiyor günlerdir oyunu mahvediyolar ama adamlar hala lobide takılıyor. Yaptığınız adil değil kusura bakmayın. Beni banlıyorsanız onları da banlayın. Ve lütfen olayları benim gözümden de bakın. Ama evet bu saatten sonra ben daha sakin olacağıma söz veriyorum. Lütfen ya banımı açın ya da onları da banlayın. Yoksa bu demektir ki rapor sistemi yozlaşmış o zaman herkes gitsin yan hesap açıp sövsün lobide sonra yan hesapla beraber game throwing yapsın. Böyle adaletsiz davranarak çok oyuncu kaybediyorsunuz zaten 8000lerden 1000lere düşmüş oyuncu sayısı.

Adil davranacağınıza inanıyorum.
Teşekkürler
Maashg
Newbie
Newbie

Re: Appeal: Maashg

Postby TrialBot » Mon Sep 20, 2021 6:20 pm

Want your guilty reports without submitting an appeal? Send me a PM!
Want all your reports filed against you? Put "All" in the body of the message.

TrialBot by iggyvolz.
TrialBot
BOT
BOT

Re: Appeal: Maashg

Postby LevinSnakesRise » Fri Oct 15, 2021 1:26 pm

This is not a "so and so did this or that" discussion. This is about you, and only you.

Bu bir "şu şu ya da bu böyle oldu" tartışması değil. Bu seninle ve sadece seninle ilgili.

Your appeal has been denied. Your reports are valid and valid suspensions or bans cannot be appealed.

İtirazınız reddedildi. Raporlarınız geçerlidir ve geçerli askıya alma veya yasaklamalara itiraz edilemez.
Please contact BMG with any questions regarding your account issues;
support@blankmediagames.zendesk.com

Thanks.
LevinSnakesRise
Site Admin
Site Admin

Return to Appeals